Automobilių fotografavimas

Automobilių fotografavimas

Turite automobilį kurį norite reklamuoti arba parduoti? O gal tiesiog norite turėti gražias savo automobilio nuotraukas? Mes galime atlikti jūsų automobilio fotosesiją už pačias mažiausias kainas rinkoje, kadangi esu tik pradedantysis fotografas.

Automobilių fotografavimas – tai paslauga kuri jums leis parduoti jūsų automobilį kur kas greičiau ,kadangi pritrauks kiekvieno kliento akį. 

Kaip paruošti automobilį fotografavimui?

Norint turėti gražias automobilio nuotraukas, pirmiausia reikia paruošti jo išvaizdą. Visuomet išvalyti išorę, taip pat išsiurbti ir išvalyti automobilio vidų. Geriausia automobilį fotografuoti šviesiuoju paros metu. Sugalvokite gražią vietą, arba suraskite plačią aikštelę kurioje nebus kitų automobilių. 

Ar plauti variklio skyrių?

Mūsų praktika rodo, kad nuplauti varikliai pirkėjams sukelia abejonių. Tuomet pirkėjai sako , kad pardavėjas nori paslėpti bėgančio tepalo ar kitų skysčių defektus. Todėl jei jūsų variklis turi dulkelių, tačiau sausas, tai atrodys kur kas patikimiau. Jei jūsų automobilis yra apynaujis, tuomet variklį apsimoka plauti, tačiau ne 20 metų senumo automobiliui. 

Tačiau rekomenduojame plauti variklio skyrių, jei jame buvo susisukusios žiurkės, ar remontavo netvarkingi meistrai. Tačiau nepamirškite, kad automobilio variklio plovimas kartais gali sukelti neigiamų pasekmių. Blogai apsaugotą variklį nuplovus, gali tekti remontuoti arba džiovinti.

ar verta įsigyti šias paslaugas?

Šias paslaugas rekomenduojame įsigyti net ir pigiems automobiliams. Juk visada smagu turėti ir atminimui kokius automobilius turėjome, o dar geriau, kuomet turime gražias jų nuotraukas. Norėdami pritraukti klientus, visuomet turite turėti arba gerą kainą, arba gražias nuotraukas. Visada žmonės ieškodami sau automobilio, pamatę gražią nuotrauką jį peržiūrės, taip jūs susilauksite kur kas daugiau dėmesio. 

Ar jūsų paslaugos profesionalios?

Aš esu mėgėjas fotografas , tačiau ne profesionalus. Tačiau kokybę jums galiu garantuoti.

Fotografuoju su Nikon D5200 + 50MM 1.8G + 18-140MM 3.5 – 5.6