LJstudio.lt

DRONO PASLAUGOS

Sulaukite daugiau dėmesio

Drono paslaugos
NT FOTOGRAFIJA

Norint parduoti savo nekilnojamo turto objektą, reikalinga kokybiški nuotraukų medžiaga kuri išskris jūsų objektą nuo kitų. Kokybiškos nuotraukos leidžia jūsų objektą parduoti kur kas greičiau, nei su prastomis nuotraukomis. Tokios fotografijos kainuoja tikrai nedaug, tačiau atsiperka su dideliu kaupu. Mes specializuojamės NT fotografavime ir filmavime.

Drono paslaugos
VERSLO FOTO IR VIDEO

Norint išreklamuoti savo paslaugas, kartais užtenka gražių nuotraukų arba gražaus vaizdo montažo. Mes galime gražiai nupaveiksluoti jūsų sodybą arba nufilmuoti. Tačiau su filmavimais esame tik naujokai. Turėdami nuotraukas iš paukščio skrydžio pritrauksit kur kas daugiau asmenų.

Drono paslaugos ar verta?

Ši paslauga yra paplitusi labiausiai tarp nekilnojamo turto brokerių arba įvairiausių verslų. Mes siūlome aukštos kokybės fotografavimą su dronu, kurias atliekame ore. Dažniausiai aukštis svyruoja nuo 70 metrų iki 120 metrų. Jei stebite nekilnojamo turto skelbimus, pastebėjote, kad patyrę brokeriai visuomet turi nuotraukas atliktas iš oro. Mes pakilti į dangų negalime, todėl mes pilotuojame bepiločius orlaivius – dronus. Mūsų dronas turi net 12MP kamerą ir 4k vaizdo rezoliuciją. Taip pat visos nuotraukos yra retušuojamos, kad atskleisti dar gražesnį vaizdą. Tokias paslaugas teikiame Vilniuje ir Ignalinoje. Į kitus miestus galime atvykti pagal susitarimą. Pačiam pirkti drono dėl kelių objektų neapsimoka, nes kur kas pigiau gaunasi tiesiog pasisamdyti žmogų kuris tai galėtų atlikti. Ši paslauga leis jums pamatyti kaip atrodo jūsų objektas iš viršaus.  Reikia nepamiršti, kad tokios nuotraukos pritraukia kur kas daugiau žmonių, o tuomet nekilnojamas turtas yra parduodamas greičiau. Tokių paslaugų kainos yra mažos, tad turi didelį atsiperkamumą.  Taip pat nuotraukas su dronu galite ir pastebėti ant knygos viršelių. Šiais laikais jau mažiau žmonių naudojasi palydovinėmis nuotraukomis.

kokios kainos?

Pas mus kainos prasideda vos nuo 30 eurų už objektą, ir gausite 5 – 7 retušuotas nuotraukas. Taip pat galime atlikti už papildomą mokestį NT vaizdo įrašą.