LJstudio.lt

Dronų fotografija visame pasaulyje sukėlė tikrą revoliuciją, ir nekilnojamojo turto rinka nėra išimtis. Iš tiesų, vienoje apklausoje paaiškėjo, kad 83% nekilnojamojo turto agentų domisi ar jau naudoja dronų fotografiją.

Nenuostabu, kad šie skaičiai vis auga, nes brokeriai nuolat ieško naujų būdų išsiskirti iš konkurentų.

Dronų sukurtos nuotraukos suteikia dinamišką ir įtraukiančią patirtį. Ypač todėl, kad jos pateikia išsamesnį vaizdą apie turtą, kurio paprastos nuotraukos tiesiog negali perteikti.

Kadangi drono paslaugos tampa vis populiaresnės, mes jums paaiškinsime:

  • Kas yra drono fotografija;
  • Kodėl verta naudoti drono fotografijos nuotraukas skelbime;
  • Kaip jūsų nekilnojamojo turto agentūra gali pasinaudoti šia tendencija.

Kas yra drono fotografija?

Paprastai tariant, drono fotografija yra tada, kai kvalifikuotas drono fotografijos specialistas sugeba įamžinti oro nuotraukas naudodamas skraidantį fotoaparatą. Aukštis suteikia galimybę užfiksuoti kampus, kurių kitaip būtų neįmanoma gauti iš žemės lygio.

Kuo fotografija bepiločiu orlaiviu gali būti naudinga nekilnojamojo turto brokeriams?

Aukštos kokybės drono fotografija padeda išsiskirti nekilnojamojo turto skelbimams, padarydama parduodamą turtą patrauklesnį. Drono nuotraukos suteikia unikalią perspektyvą, leidžiančią pabrėžti savybes, kurias kitaip būtų sunku išryškinti.

Tai ypač aktualu didesniems pastatams, kai viso turto užfiksavimas iš pirmo aukšto kampo yra neįmanomas.

Tas pats pasakytina ir apie turto sklypus su dideliais sodais, baseinais, plačiais kraštovaizdžiais ir nuostabiais vaizdais. Šių charakteristikų išryškinimas geriausioje šviesoje žymiai padeda pritraukti daugiau apžiūrų, o tai padeda parduoti greičiau (pagal vieną tyrimą, net iki 68% greičiau!)

Be to, praėjusiais metais nekilnojamojo turto agentūrų rinka išaugo daugiau nei 10%, todėl rinka šiuo metu yra labai konkurencinga. Todėl brokeriams yra svarbiau nei kada nors anksčiau išskirti nuo kitų skelbimų. Pirmos klasės drono fotografija išspinduliuoja profesionalumą, kuris padeda išsiskirti kaip pažangiam brokeriui. Galiausiai, būtent tokie privalumai iškelia jus kaip pirmaujančią agentūrą.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *